Dlaczego warto mieć kilka kont u rożnych bukmacherów?

12 lutego 2018

Wielbiciele zakładów sportowych w Polsce mogą bez obaw korzystać z usług kilku bukmacherów, którzy otrzymali specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Wybór staje się coraz większy, choć zdecydowana większość graczy ogranicza się do założenia konta w jednym wybranym serwisie. Oczywiście jest to dość wygodne, albowiem wszelkie zakłady zawierane są na tej samej platformie. Jednakże wygoda nie zawsze idzie w parze z opłacalnością. Dlaczego gracz powinien posiadać konta w przynajmniej kilku serwisach?

Oferty firm bukmacherskich są tworzone na podstawie podobnych założeń oraz informacji, a mimo to powstają między nimi znaczne rozbieżności. Jest to pierwszy powód, który powinien skłonić gracza do założenia konta u dwóch lub trzech bukmacherów. Konkurencyjne firmy mogą mieć dużo korzystniejszą ofertę (wyższy kurs na dane zdarzenie), dzięki czemu znacząco wzrośnie zysk odniesiony przez typera. Drugi aspekt dotyczy dostępności zakładów. Niszowe rozgrywki są pomijane przez wielu bukmacherów, co znacznie utrudnia obstawienie wybranego spotkania. Jeżeli jednak gracz jest zarejestrowany na kilku platformach, łatwiej mu będzie odnaleźć serwis, który umożliwi zagranie danego typu. Co więcej, rozmaite promocje są okazją do uzyskania lepszych warunków za obstawienie tego samego zakładu. Dlatego warto regularnie porównywać oferty zamieszczane przez bukmacherów, co pozwoli na wybór tej o najkorzystniejszych warunkach.

Jak widać, typer zyskuje znacznie większe możliwości w momencie, gdy zdecyduje się na jednoczesne korzystanie z różnych serwisów bukmacherskich. Rejestracja na niemal wszystkich platformach jest darmowa, a więc gracz nie zostanie obciążony dodatkowymi kosztami.